Iks 781c6250ecb5c7cd922d714e49f43684f4f8a15b40b1878aa1df5f351498416f
 • Start
 • Katalog Nagród
 • Promocje
 • Partnerzy
 • Sprawdź zamówienie
 • Jak zamawiać?
 • Kontakt
 • Kategorie Nagród ▼
  Drogowe ABC

  Wspieraj z nami ogólnopolską akcję „Drogowe ABC”. Dbajmy wspólnie o bezpieczeństwo dzieci na drodze.

   

  Drogowe ABC to program edukacyjny organizowany wspólnie z Polskim Czerwonym Krzyżem, którego celem jest promowanie wiedzy w zakresie bezpieczeństwa w ruchu drogowym wśród dzieci w wieku przedszkolnym. Dzieci poprzez połączenie nauki i zabawy zdobędą informacje na temat bezpiecznego poruszania się na drodze, bezpiecznej jazdy na rowerze czy hulajnodze, numerów alarmowych oraz poznają podstawy pierwszej pomocy.

  Maluchy biorące udział w zajęciach otrzymają zeszyty edukacyjne w formie kolorowanek oraz odblaski, które zwiększają widoczność dziecka na drodze. Program wspomaga również pracę nauczycieli poprzez zaoferowanie darmowych materiałów edukacyjnych w postaci gotowych scenariuszy lekcji do pobrania ze strony internetowej programu.

  Program „Drogowe ABC” został objęty honorowym patronatem m.in. przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, Rzecznika Praw Dziecka oraz Krajowej Rady Bezpieczeństwa Drogowego.

  Przekazane przez Ciebie punkty zostaną przeznaczone na rozwój programu oraz odblaski dla dzieci.

  Dziękujemy, że chcesz pomagać.

   

  *Kolory sfotografowanych produktów mogą nieco odbiegać od rzeczywistych. Przedmiot stanowiący nagrodę jest określony w tytule. Dodatkowe obiekty występujące na niektórych fotografiach, nie są nagrodami w Programie Circle K Extra Club.

  STREFA MAREK


  Samsonite logo
  Fiskars logo
  120x50 logo ck
  Spokey logo
  Ambition
  Ariete
  Brugi
  Hitec
  Sencor
  Lamart
  Tefal
  Joseph
  Wmf
  Brabantia
  Victorinox
  Art
  Navitel
  Tchibo
  Logotypy bodum
  Logotypy umbra
  Logotypy moneta

  Ciasteczka

  Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.