Iks 781c6250ecb5c7cd922d714e49f43684f4f8a15b40b1878aa1df5f351498416f
 • Start
 • Katalog Nagród
 • Promocje
 • Partnerzy
 • Sprawdź zamówienie
 • Jak zamawiać?
 • Kontakt
 • Kategorie Nagród ▼
  Punkty na organizację Towarzystwo Nasz Dom

  Wspierając projekty społeczne, Circle K EXTRA Club współpracuje z Towarzystwem "Nasz Dom". 

  Towarzystwo Nasz Dom skupia się na dzieciach, które znajdują się w trudnej sytuacji rodzinnej. Szczególnie tych, których prawo do wychowania w rodzinie jest zagrożone lub chwilowo niemożliwe do zaspokojenia. Celem Towarzystwa Nasz Dom jest zapewnienie im poczucia bezpieczeństwa, ochrona ich praw oraz umożliwienie im wszechstronnego rozwoju.

  Pomagamy tym, którzy swoimi działaniami wspierają ten cel – ich rodzinom pochodzenia, rodzinom zastępczym i adopcyjnym placówkom opiekuńczo-wychowawczym i innym specjalistom. 

  Towarzystwo Nasz Dom nie wartościuje form opieki zastępczej. Najlepsza jest ta, która potrafi odpowiedzieć na indywidualne potrzeby dziecka i zapewnić mu bezpieczny rozwój.

  Ty także możesz pomóc.Przekaż punkty EXTRA Club na konto Towarzystwa Nasz Dom.

  Dzięki punktom, które przekażesz, wyposażymy wspólnie te domy w wiele niezbędnych przedmiotów codziennego użytku. Cieszymy się, że jesteś z nami i pomagasz.


  Towarzystwo NASZ DOM odwołuje się do tradycji Towarzystwa NASZ DOM, które istniało w latach 1921-1945 z siedzibą w „Naszym Domu" na warszawskich Bielanach, a w szczególności do myśli pedagogicznej Janusza Korczaka i Maryny Falskiej, a także do tych myślicieli w dziedzinie pedagogiki i nauk społecznych, których celem było upodmiotowienie dziecka i jego rodziny oraz przywracanie dzieciom utraconego środowiska rodzinnego.

  Towarzystwo NASZ DOM opiera się w swojej działalności na Konwencji Praw Dziecka przyjętej przez zgromadzenie Ogólne Narodów Zjednoczonych 20 listopada 1989 roku, jak również przyjmuje za swą naczelną zasadę niezbywalne prawo dzieci do miłości, szacunku i pozytywnej, wzmacniającej opieki odpowiedzialnych za nich dorosłych.

  *Kolory sfotografowanych produktów mogą nieco odbiegać od rzeczywistych. Przedmiot stanowiący nagrodę jest określony w tytule. Dodatkowe obiekty występujące na niektórych fotografiach, nie są nagrodami w Programie Circle K Extra Club.

  STREFA MAREK


  Samsonite logo
  Fiskars logo
  120x50 logo ck
  Spokey logo
  Ambition
  Ariete
  Brugi
  Hitec
  Sencor
  Lamart
  Tefal
  Joseph
  Wmf
  Brabantia
  Victorinox
  Art
  Navitel
  Tchibo
  Logotypy bodum
  Logotypy umbra
  Logotypy moneta

  Ciasteczka

  Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.